Bůh je mé světlo a má spása.(l 27,1)

Budoucnost blogu Neuvěřitelný svět BiGy- zatím nejistá

12. září 2006 v 9:50 | Daniel Zouhar |  Redakce
Blog Neuvěřitelný svět BiGy již od svého začátku v únoru 2006 začal nejisté putování křesťanského zpravodajství na cestě české blogosféry. Jeho místo na jednom místě není zatím jisté.

Letovice. Zatím není jisté jaký osud čeká Neuvěřitelný svět BiGy na serveru Blog.cz přesně po 7.měsících fungování. Mnohé jiné blog-portály nabízejí v současné době lepší služby než samotný blog.cz a já sám přemýšlím pro co se rozhodnout. Záři je přece jen vskutku přelomové, protože vznikají další menší projekty BiGy světa a je docela možné že Neuvěřitelný svět BiGy se v nich z velké části rozplyne.
Během tohoto více než půlroku vznikly další projekty, které zatím fungují jen ze 40% a jsou to: TV NOE blog, Blog pro Jana Pavla II., Blog Exit 316, Portál BiGy světa a mnohé jiné. Na portálu by bylo mnoho příležitostí pro křesťanské zpravodajství, ale již jen to křesťanské a žádné jiné. Co bude dál? To je otázka. Možná by mohl být někdy v listopadu blog přesunut na portál bloguje.cz, kde se takřka přez noc změnili podmínky pro uživatele, kteří produkují své blogy. Zde bychom mohli na nějaký čas zakotvit a projektovat zpravodajství dál s nápisem ve výstavbě, ale přece jen s menším zárodkem funkčnosti.
Zatím se však můžete těšit na další dobrý a přirozený vývoj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama