Bůh je mé světlo a má spása.(l 27,1)

Pilotní pořady pro Tv NOE jsou připraveny

26. února 2006 v 13:26 | Daniel Zouhar |  Z církve
Příprava tématických pilotních pořadů pro Tv NOE v polovině února vyvrcholila jejich interním představením a podstoupením kritiky. Na 15.2. byl stanoven vnitřní termín dokončení přípravy pilotních projektů, tak aby mohly být odvysílání. Téměř u všech projektů se to bezezbytku povedlo.
Tvůrčí týmy Studia Telepace pracovaly na jejich přípravě vedle své standartní práce od prosince loňského roku. Ve středu (15.2.) a čtvrtek(16.2.) se pracovníci Telepace téměř zavřeli před světem a oba celé dny si promítali připravené pilotní pořady, diskutovali o nich, hodnotili je a taky vzájemně kritizovali (kritika byla tvůrčí). Hodnotila se především kvalita přípravy studií, kvalita přípravy, náročnost přípravy, kvalita připravenosti moderátorů, kameramanů, režie, hudby, prostě všeho, co má vliv na výsledný dojem vysílání. Na některých projektech se prakticky ukázal obrovský význam spolupráce s Radiem Proglas.
Některé pilotní snímky byly představeny také na Mediální konferenci, která se konala v sobotu 18. 2. v Ostravském Telepace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SHREK JFX SHREK JFX | Web | 27. února 2006 v 11:37 | Reagovat

Ahoj zvu vás na    

F R E A K F E S T

open air music festival for jesus. 22.-25. června 2006 v campu brodský v červeném kosteleci. dopolední open air shromáždění, odpolední workshopy, semináře & vodní sporty, večerní koncerty na dvou pódiích (hardcore, > punkrock, reggae, d&b, hip hop), noční chvály a spoustu legrace a zábavy.  

cena za lístky za víkend je 250,-Kč a to se vyplatí ale Pozor pouze do 10.3.2005 více na www.jesusfreax.com v sekci Freakfest, Program.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama