Bůh je mé světlo a má spása.(l 27,1)

Neuvěřitelný svět Biskupských gymnázií

12. února 2006 v 20:10 | Daniel Zouhar |  Redakce
Neuvěřitelný svět do, kterého máš možnost nahlédnout se právě otevřel. Možnosti jsou pro něj až nevídané. Křesťanský studentský blog se ti otvírá a s ním až neuvěřitelné možnosti, které ti ukáže. S tímto blogem se také představuje nezisková společnost BiGy Parta b.k.s., která zde povoluje možnosti reklama všeho druhu, pokud jejich obsah není pobuřující.
Kdokoliv bude mít zájem o svou reklamu na našem v blogu v tištěné nebo kreslené podobě. Nechť zašle svůj koncept nebo celou reklamu na interdan@volny.cz, kde ji každý uvítá. BiGy Parta nevyžaduje žádný honorář za otištění, ale uvítá tuto reklamu jako svoji vlastní.
Teď, ale k věci. Neuvěřitelný svět BIGY podle Dana bude zpravodajským blogem, který bude zveřejňovat aktuální dění ve zpravodajství a křesťanských církvích. Bude však také průvodcem po jednom malém skromném BiGy v Letovicích, kam autor blogu sám chodí studovat a bude každý den podávat aktuální informace z dění uvnitř. Předem upozorňujeme, že někdy nebudou zcela příjemné a budou uveřejněny v rubrice Bulvár, která bude k tomu účelu zřízená. Tak se bavte a mějte se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama